Protože Montserrat, britské zámořské území, je členem Haagské úmluvy, vše, co potřebujete k legalizování vašeho dokumentu, aby mohl být použit v Montserratu, je Apostila.

Každý stát má specifickou agenturu, která apostily vydává. V New Yorku je apostila vydána státním tajemníkem. V jiných státech jako je New Jersey se apostila vydává ministerstvem financí, divize příjmů. Na Floridě apostilu vydává státní tajemník.

Pokud je váš dokument obchodní povahy, jako je osvědčení o původu, obchodní faktura nebo balící list, je možné, že budete i tak muset navštívit ambasádu nebo konzulát pro jejich razítko.

Existuje mnoho dalších zemí, které zrušily požadavek ověřování cizích veřejných listin a začli přijímat apostilu pro mezinárodní legalizaci dokumentů. Není tedy třeba navštívit ambasádu nebo konzulát Montserratu pro jejich razítko.

Pokud potřebujete notáře z USA nebo cenově dostupnou apostilu v USA pro Montserrat, můžete zavolat nebo navštívit našu společnost Apostila s.r.o. Revoluční 763/15 v Praze.