Pouze ve Spojených státech se ročně vydává asi milion známek Apostil. Čím více se svět stává globálním, aktivity, jako je stěhování občanů, podnikání, odcházení do důchodu a přijímání děti v cizích zemích. Tyto činnosti vyžadují získání apostily příslušných dokumentů. Proces apostily vyžaduje použití peněz, a to je to, co přitahuje zloděje a amatéry. To se stalo s apostilskými službami v Kalifornii, z nichž mnohé jsou inzerovány online. Většina falešných služeb apostily vás obtěžuje některou z následujících strategií:

  • Přijímají vaše peníze a důležité dokumenty, které jim posíláte poštou, a pak jim trvá věčnost, aby doručili to, co slíbili.
  • Vracejí vám dokumenty s falešnými známkami apostil. Ty nikdy nepoznáte, dokud neodešlete tyto dokumenty zahraniční vládě nebo agentuře. Mnoho falešných operací apostil se obvykle provádí mimo Spojené státy (Británie nebo jiné části Evropy), což je skutečný úlovek. Díky tomu jsou oběti velmi omezené.
  1. Jak dlouho funguje agentura služeb Apostil?

Proveďte nějaký výzkum, abyste věděli, kdy byla agentura apostil v provozu. Zkontrolujte, kdy byl jejich web nastaven, osobu zaregistrovanou na tomto webu a zda můžete získat online doporučení od jednotlivců, kteří je v minulosti používali.

  1. Je stránka apostilské agentury, kterou navštěvujete, legitimní?

Pokud nejste opatrní, můžet se jednat o kopii jiného autentického webu. Zkontrolujte adresu URL pečlivě, pokud je znění podobné jinému slavnému webu, buďte opatrní. Někteří umělci se mohou rozhodnout napodobit původní webovou stránku. Jejich trik spočívá v tom, že platby, které provedete, jsou směrovány na jinou adresu.

  1. Pokud Apostila stojí několik bankovních převodů, pak je to silný náznak toho, že se může jednat o podvod.

Při jednání s agenturami nabízejícími službu Apostil buďte opatrní, pozorní a nikdy nebudete mít problémy s výběrem spolehlivé služby apostil. Pro jistotu je lepší, abyste s dokumenty nakládali sami a osobně je přivedli do agentury. Tímto způsobem si budete jisti, že agentura služeb Apostil je skutečná, budou dodržovány legitimní trasy a vy dostanete autentická razítka Apostily. Pokud máte pochybnosti, zavolejte nám nebo navštivte naši agenturu Apostil v Bratislave nebo v Praze.